CONFERINȚA INTERNAȚIONALĂ „EURO-CONSTRUCȚII”

Domnul ing. Florin CETĂȚEANU a participat, în data de 25 mai 2015, la Conferința Internațională despre Construcții Sustenabile și Eficiență Energetică „EURO-Construcții” (ediția a patra) care s-a desfășurat la Hotelul RADISSON BLU din București.
Organizatorii evenimentului au fost Revistele „Agenda Construcțiilor” și „Fereastra”.
Cu această ocazie s-au înmânat și Premiile și Trofeele EURO-Construcții, distincții ce se acordă în fiecare an pentru a recunoaște excelența în afaceri a companiilor din sectoarele de construcții/instalații și pentru a prezenta realizările acestui sector întregii comunități de afaceri.

Asociatia Cosarilor din Romania, este o organizatie deschisa, cu membri persoane fizice si juridice, care-i recunosc statutul si doresc sa contribuie la realizarea obiectivelor sale. Numarul de membri este nelimitat.

utile

Taxa de membru pentru anul 2024 este de 1.000 lei.

contact

• Presedinte: Dorin Jipa