Continutul acestei pagini este actualizat periodic!

Membrii in Asociatia Cosarilor din Romania sunt atat persoane juridice, cat si persoane fizice si sunt urmatorii:
Membru de onoare (post mortem) Gino Cecotti

  • Membru onorific Marian Raducanu
  • Membru de onoare Cristian Cetateanu (Presedinte in perioada 2014-2017)
  1. Cicitomus SRL (Bucuresti) Adrian Iuga – Membru fondator – 0728.291.777 – cosariro@cosari.ro – www.cosari.ro / www.curatarehota.ro
  2. Alca Miral SRL (Buzau) Cristian Ionescu  – Membru fondator – 0724.000.949 – cristianalexionescu@yahoo.com – www.cosar-buzau.ro / www.cosar-modern.ro
  3. Avantec Protect Service SRL (Suceava) Stefan Costec – Membru fondator – 0722.354.798 – stefancostec@yahoo.com
  4. Radical Instal SRL (Bacau) Marius Iscu – Membru fondator – 0747.817.327 – radicalinstal@gmail.com – www.radicalinstal.com
  5. Dalin Cos Expert SRL (Hunedoara) Alin Dece – Membru fondator – 0724.799.022 – decealin@yahoo.com – www.cosarhunedoara.wordpress.com
  6. Hornar Iasi SRL (Iasi) Grierosu Virgil – Membru fondator – 0747.044.391 / 0747.037.774 / 0721.293.430 – hornar_iasi@yahoo.com – www.hornar-iasi.ro
  7. Cristian Cetateanu (Bucuresti) – Expert Tehnic Extrajudiciar – Membru fondator – 0730.635.478 – cristian.cetateanu@termoservice.ro
  8. Crisir Instal SRL (Giurgiu) Csender Gheorghe – 0722.330.895 -service.crisir87@yahoo.com
  9. Tudor Maria Cristian PFA (Bucuresti) Tudor Cristian – 0722.667.392 – cristi.cosar@gmail.com – www.cosari.wordpress.com
  10. Wattvisor SRL (Timisoara) Septimiu Nicolas – 0722.588.611 – septimiunicolas@gmail.com – www.wattvisor.ro
  11. Ciuhui Marius PFA (Brasov) – 0755.296.175 – 0753.845.512 – mciuhui@yahoo.com
  12. Angedo SRL (Bacau) – Jipa Dorin – 0744.594.342 – angedo_bc@yahoo.com – www.semineultau.ro
  13. Ionovativ Tehnic SRL (Bacau) – Cristea Florin – 0751.806.114 – cosarulharnic1@gmail.com; florincristea76@yahoo.com – www.cosarulharnic.ro
  14. Expert Gaz Construct SRL (Bucuresti, Giurgiu) – Ionut Barbu – 0723.503.967 / Mihai Sasu – 0728.306.788 – expertgazconstruct@mail.com – www.expertgazconstruct.ro
  15. Dial Elcon Soft SRL (Câmpulung, Arges) – Călcîi Ludovic Dorel – 0745.088.551 – calciiludovicdorel@yahoo.com
  16. FMV EINKAUF SRL (Bucuresti) – Stancu Florin – 0729.808.691 – florins77@yahoo.com
  17. Gorcea ANA NICULINA I.I. (Suceava) – Gorcea Ana Niculina – 0733.936.983 – gorceaananiculinaii@yahoo.com
  18. Romanor SRL  (Calarasi) – Theodor Gheorghe – 0723.603.362 -office@romanor.eu – www.romanor.eu
  19. Tiger Vals SRL (Vulcan, Aninoasa, jud Hunedoara) – Valentin Zlotea – 0744.357.597 – valentinzlotea@yahoo.com – www.tigervals.ro
  20. Igiena Serv SRL (Bucuresti) – Leonard Mihai – 0722.672.772 – office@igienaserv.ro – www.igienaserv.ro
  21. Mecca Plast Service SA (Ploiesti) – Alina Constantin – 0244.543.925 / 0747 049 962 – comercial@mecca.ro – www.mecca.ro
  22. Tudor Ecoinstal Service SRL (Clinceni, Ilfov) – 0723.217.643 – tudorecoinstal@gmail.com
  23. Salvimir Exim SRL (Bucuresti)  Todor Mircea – 0722.740.306 / 0217772874 – melchiorservsrl@yahoo.com
  24. Seminee EVA SRL (Pitesti) – Marian Virtej – 0722.663.980 – mageviro@yahoo.com – www.facebook.com/groups/998484086865306/?fref=ts
  25. Malunid SRL (Constanta) – Nicolae Draghici – 0722.327.953 – malunid@gmail.com
  26. Tomarmura Prodesign SRL ((Neamt) – Ion Cornel Toma – 0747.422.321 – office@semineedemarmura.ro – www.semineedemarmura.ro
  27. FireDesign SRL (Ploiesti) – Marius Penescu – 0726.778.484 – office@firedesign.ro – www.firedesign.ro
  28. Knaifel West SRL (Tecuci, Galati) – Ghinea Florin – 0766.539.474 – florin_ghinea2000@yahoo.com
  29. Gram Enterprise SRL (Bucuresti) – Raluca Ghiman-Mihai – 0787.868.646 / 021.336.42.41 / 021/9876 – contact@serviciinonstop.ro – www.serviciinonstop.ro
  30. ALL BLAST SRL (Bucuresti) – Calutu Stefanita – 0765.390.791 – hotecurate@gmail.comwww.hotecurate.ro
  31. TMG Conprest SRL (Turnu Magurele) – Bocioroaga Emil – 0763.687.890 – tmg.conprest@yahoo.com
  32. PRIMOSAL SRL (Bucuresti) – Florin Sassu – 0720.722.593 / 021.312.4557 – office@primosal.rowww.primosal.ro
Minimum 4 characters