Certificate de Expert Tehnic Extrajudiciar

În data 13.02.2015 a avut loc festivitatea de înmânare a Certificatelor de Expert Tehnic Extrajudiciar și Consultant AGIR, celor 27 de noi colegi experți tehnici AGIR, de către Președintele AGIR Mihai Mihăiță, Președintele CET R Virgil Puticiu și Președintele SETEC Dragoș Popa, cu sprijinul celor doi vicepreședinți SETEC, conf.univ.dr.ing. Ligia Petrescu și ing.dipl. Florin Cetățeanu, în Biblioteca sediului central al AGIR din Calea Victoriei nr.118.

expert tehnicagir

Asociatia Cosarilor din Romania, este o organizatie deschisa, cu membri persoane fizice si juridice, care-i recunosc statutul si doresc sa contribuie la realizarea obiectivelor sale. Numarul de membri este nelimitat.

utile

Taxa de membru pentru anul 2024 este de 1.000 lei.

contact

• Presedinte: Dorin Jipa