Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /home/asociatiacosa/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203
Curs perfectionare - Asociatia Cosarilor

Curs perfectionare

In data de 28 martie 2015, la Giurgiu, va avea loc un curs de specializare avand ca tema „Implementarea noilor proceduri in degresarea si curatarea hotelor, tubulaturilor si ventilatoarelor din bucatariile restaurentelor si cantinelor„. Cursul va fi sustinut de Asociatia Cosarilor si contine un modul de teorie si unul practic. Cine doreste sa participe sa-l contacteze pe dl Viorel Alexe 0722.925.310 pentru detalii.

Asociatia Cosarilor din Romania, este o organizatie deschisa, cu membri persoane fizice si juridice, care-i recunosc statutul si doresc sa contribuie la realizarea obiectivelor sale. Numarul de membri este nelimitat.

utile

Taxa de membru pentru anul 2024 este de 1.000 lei.

contact

• Presedinte: Dorin Jipa