Asociația Coșarilor – un ajutor pentru firmele aflate la început de drum

Asociația Coșarilor a fost implicată în revizuirea Standardului Ocupațional (coșar) și a fost implicată în multe activități ce au adus un plus de valoare activității coșarului. Evenimentele la care au participat membrii asociației au mărit interesele, atât a autorităților, cât și a partenerilor, pentru Asociația Coșarilor. Toate acestea au generat noi cereri de adeziune la Asociația Coșarilor, din partea celor ce desfășoară activități de coșerit sau activități conexe.

Pentru a veni în ajutorul noilor membri și în ajutorul celor ce sunt la început de drum în această meserie, Consiliul Director al Asociației Coșarilor a hotărât să nu încaseze taxa de membru (cotizația) pentru anul 2016 (celor ce se vor adera în perioada septembrie – decembrie 2016), urmând să achite taxa în anul 2017, pentru anul 2017.

Pentru detalii contactați pe dl. Adrian Iuga (0728.291.777)

Social tagging: > > > > >
UA-50639398-1